Farba na kožu, textil

Farba na kožu, textil
17.00€
Nehorľavý a netoxický produkt na vodnej báze, použitelný k oprave alebo zmene farby na všetkých typoch látkových povrchov. Po vsiaknutí do tkaniny nepraská a nezanecháva efekt kôr..
33.90€
Opravný set Leatherson v bielom farebnom vyhotovení určený k oprave rôznych poškodení na koži, ako sú napríklad škrabance, oderky, farebné odtlačky od rôznych predmetov (džínsy, ob..
36.90€
Opravný set Leatherson v šedom farebnom vyhotovení určený k oprave rôznych poškodení na koži, ako sú napríklad škrabance, oderky, farebné odtlačky od rôznych predmetov (džínsy, obl..
36.90€
Opravný set Leatherson v béžovom farebnom vyhotovení určený k oprave rôznych poškodení na koži, ako sú napríklad škrabance, oderky, farebné odtlačky od rôznych predmetov (džínsy, o..
36.90€
Opravný set Leatherson v červenom farebnom vyhotovení určený k oprave rôznych poškodení na koži, ako sú napríklad škrabance, oderky, farebné odtlačky od rôznych predmetov (džínsy, ..
36.90€
Opravný set Leatherson v čiernom farebnom vyhotovení určený k oprave rôznych poškodení na koži, ako sú napríklad škrabance, oderky, farebné odtlačky od rôznych predmetov (džínsy, o..
36.90€
Opravný set Leatherson v hnedom farebnom vyhotovení určený k oprave rôznych poškodení na koži, ako sú napríklad škrabance, oderky, farebné odtlačky od rôznych predmetov (džínsy, ob..
36.90€
Opravný set Leatherson v krémovom farebnom vyhotovení určený k oprave rôznych poškodení na koži, ako sú napríklad škrabance, oderky, farebné odtlačky od rôznych predmetov (džínsy, ..
36.90€
Opravný set Leatherson v modrom farebnom vyhotovení určený k oprave rôznych poškodení na koži, ako sú napríklad škrabance, oderky, farebné odtlačky od rôznych predmetov (džínsy, ob..
36.90€
Opravný set Leatherson v slonovinovom farebnom vyhotovení určený k oprave rôznych poškodení na koži, ako sú napríklad škrabance, oderky, farebné odtlačky od rôznych predmetov (džín..
36.90€
Opravný set Leatherson v tmavohnedom farebnom vyhotovení určený k oprave rôznych poškodení na koži, ako sú napríklad škrabance, oderky, farebné odtlačky od rôznych predmetov (džíns..
36.90€
Opravný set Leatherson v zelenom farebnom vyhotovení určený k oprave rôznych poškodení na koži, ako sú napríklad škrabance, oderky, farebné odtlačky od rôznych predmetov (džínsy, o..
Zobrazenie 1 až 12 zo 29 (3 stránok)